logo PPHU Mariusz Rudziewicz

Sala Weselna w Przejmie Małej

Adres: Przejma Mała 2, 16-411 Szypliszki

Oddajemy do Państwa dyspozycji świeżo wybudowaną, nowoczesną salę weselną w Przejmie Małej. Z przyjemnością zorganizujemy Wasze wesele i sprawimy, że spędzicie tu niezapomniane chwile. Obiekt położony jest nad jeziorem Szelment, w otoczeniu przyrody, z dala od innych zabudowań, co pozwoli Wam na pełnię swobody i wyjątkowo miłą atmosferę.

Dysponujemy klimatyzowaną salą na 250 osób, posiadamy własnych kucharzy oraz kelnerów. Nasza baza noclegowa obejmuje 11 pokoi.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły

Organizujemy

Goście

Dodatkowe informacje

Klimatyzowana sala weselna

Oddajemy do Waszej dyspozycji nowoczesną, świeżo wybudowaną, w pełni klimatyzowaną salę weselną nad jeziorem Szelment. Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa nie tylko niezapomniane wesele oraz poprawiny, ale także chrzciny, komunie oraz inne imprezy okolicznościowe i firmowe.

Wiata z paleniskiem

Na terenie obiektu znajduje się wiata z paleniskiem – idealna na zorganizowanie poprawin o mniej formalnym charakterze. Służymy pomocą w organizacji poprawinowego ogniska czy grilla. Spokojna, przepiękna okolica gwarantuje dużą swobodę i daje wiele możliwości.

Wygodny, duży parking

Duży parking przynależący do sali pozwoli Państwa gościom na wygodne pozostawienie samochodu. 

Galeria

Kontakt w sprawie sali:

Pani Joanna: +48 500 262 609

Pani Agnieszka +48 661 094 325